חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מומחים לרגולציה פיננסית

הופכים את הציות לפשוט

אנחנו רגולציה

Regulazia Consulting Group מייעצת ומלווה גופים פיננסיים בציות לחובות הרגולציה (Compliance). חברתנו מסייעת לגופים פיננסיים מפוקחים ליישם את הנחיות הרגולציה החלות על פעילותם. לאור מעמדם המיוחד של גופים פיננסיים כ-״שומרי הסף״ של המערכת הפיננסית, פעילות גופים אלה מחייבת לרוב קבלת רישיון ייעודי ועמידה במגוון רחב של הנחיות רגולטריות המסדירות את פעילותם. הצוות המקצועי של החברה מסייע לגופים פיננסיים להתמודד בהצלחה עם סבך הדרישות, המשתנה והמתעדכן מעת לעת. החברה מתמחה הן בתכנון אסטרטגי של התאמת המוצר לסביבת הרגולטורית והן ביישום פרקטי של הנחיות הדין והציפיות הפיקוחיות, במטרה לוודא שלקוחות החברה מיישמים את  ההנחיות כנדרש.

תפקיד פונקציית הציות בגופים פיננסיים, הוא לגשר על הפערים שבין הנחיות החוק הנכתבות בצורה תיאורטית למציאות המסחרית המורכבת בה פועלים גופים אלה. זאת, על ידי בניית תהליכי עבודה המאפשרים ליישם את הנחיות החוק בצורה האפקטיבית ביותר, תוך מיקסום היעדים המסחריים של הגוף הפיננסי ומרחב הפעולה.  

אנו מאמינים במערכות יחסים ארוכות טווח, ומלווים את לקוחותינו בכל שלבי ההתפתחות של העסק, החל מתכנון וולידציה של הרעיון העסקי בהתחשב בסביבה הרגולטורית ותנאי השוק, סיוע בתהליך קבלת הרישיון, ליווי שיתופי פעולה עם גופים פיננסיים מסורתיים, בניה של תהליכי עבודה התומכים בהנחיות הרגולציה, שדרוג תשתיות ציות קיימות, צמיחה וכניסה לתחומי פעילות חדשים, הקמת פעילות בחו״ל וליווי בתהליכי מכירה ופיתוח עסקי.

יועצי החברה בעלי ניסיון רב שנים בתחום ציות להנחיות הרגולציה ושימשו בתפקידים בכירים במחלקות ציות בבנקים ובחברות כרטיסי אשראי. 

חברתנו מספקת שירותים מותאמים לצרכים הייחודיים של חברות Fintech, גופים פיננסיים מסורתיים וחברות רב לאומיות. לקוחות החברה הם גופים הפועלים במגוון תחומים, לרבות בנקים, חברות תשלומים, העברות כספים בינלאומיות, מסחר במטבעות וירטואליים, ארנקים אלקטרוניים, מנפיקים וסולקים של כרטיסי אשראי, חברות המספקות שירותי בנקאות פתוחה, חברות העוסקות במתן אשראי חוץ בנקאי, פקטורינג ועוד.

חברתנו מתמחה ברישוי והקמת תשתיות ציות להנחיות הרגולציה החלות על הגופים הפיננסים בתחומי מניעת הלבנת הון ומימון טרור, רגולציה צרכנית, טיפול בתלונות, פיקוח יציבותי, ניהול סיכונים, מניעת הונאות ומעילות, אשראי צרכני ועוד.

חברתנו מתרכזת בהנחיות הרגולציה של הרשות לניירות ערך ושל רשות שוק ההון, ביטוח וחסכון, אך מלווים את לקוחותינו גם ביישום הדרישות באירופה וארה״ב, קבלת זיכיונות מארגוני תשלומים גלובליים דוגמת Visa ו-Mastercard ובדיקות נאותות של שותפים פיננסיים בחו״ל.

בשנים האחרונות, דרישות הרגולציה הרבותֿ מחייבות גם קיום תוכנית ציות הכוללת הדרכת עובדים, לשיפור המודעות ולעמידה בדרישות אלובקרב עובדי הארגון. על מנת לספק מענה לאתגרים אלו, אנו מעניקיםשירות הדרכות מקוון, המספק מענה לדרישות ההדרכות הרגולטוריות הנדרשות החלות על גופים מפוקחים. השירות כולל הדרכה שנתית מתחדשת ומתעדכנת בתחומים הייעודיים הרלוונטיים לחברה, ובכך מתאפשרת למידה הן לעובדים קיימים והן לעובדים חדשים, כמו גם יכולת מעקב ותיעוד אחר ביצוע ההדרכות. 

תפקידנו לסייע ללקוחותינו בהתמודדות היום-יומית עם האתגרים הגדולים הניצבים בפניהם, המתמודדים עם דרישות רגולציה רבות ומשתנות, ויישומן המורכב בתהליכי העבודה. מטרתנו להוביל שינוי בתרבות הארגונית ולהטמיע תהליכי עבודה נכונים על מנת לאפשר ניהול העסקים תוך צמצום החשיפה של החברה ומנהליה לתביעות ולסנקציות מנהליות ופליליות, הנובעות מהפרות של הוראות הרגולציה השונות ואי העמידה בהן. 

 

הצוות

הצוות המקצועי של החברה מורכב ממומחים בתחומי הציות, ניתוח נתונים, רגולציה ומשפט, הפועלים על מנת לאפשר לגופים מפוקחים פעילות עסקית פורייה ומיטבית, תוך עמידה בציפיות הרגולטורים שהולכות וגדלות בהתמדה, באופן היעיל והאפקטיבי ביותר. הצוות מתמחה בכל שלבי יישום תהליכי הרגולציה החלים על גופים פיננסיים, החל מלימוד והבנה של הציפיות הפיקוחיות, מיפוי התהליכים העסקיים המושפעים מהרגולציה , בניית ו\או התאמת תהליכים ועיגונם בנהלי עבודה מתאימים, הבניית ממשל תאגידי תומך וכתיבת מסמכי מדיניות דירקטוריון, שינוי התרבות הארגונית והטמעת תהליכי העבודה בקרב הארגון באמצעות הדרכות לעובדים, אפיון והטמעה של מערכות טכנולוגיות התומכות בתהליכי העבודה, ביצוע סקרי ציות, הערכות סיכונים ותהליכי בקרה וביקורת על תקינות תהליכי העבודה.

עו״ד רועי קירשנר

שותף

רומה דיזנגוף

שותף

רומן זרכין

אנליסט

עו״ד הילה קמחי

יועצת רגולציה פיננסית

ליאת בהריר

מנהלת פרויקטים

התייעצו עם צוות המומחים שלנו

רועי קירשנר

יחזור אליכם בהקדם

היי👋🏻 אשמח לענות בצ'אט לגבי כל שאלה שעולה, בנוסף אתם מוזמנים לשלוח לנו הודעה במייל👇🏻או פשוט להתקשר…

Get in touch with our experts

מילאו את פרטיכם ונציגינו יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן