בית > איסור הלבנת הון ומימון טרור > איסור מימון טרור > הנחיות לעבודה עם בנקים ברשות הפלסטינית

הנחיות לעבודה עם בנקים ברשות הפלסטינית

הנחיות לעבודה עם בנקים ברשות הפלסטינית- מוסד פיננסי אשר פועל מול בנקים ברשות הפלסטינית חייב לעמוד בהנחיות שלהלן:

  • על שקים של בנקים מהרשות הפלסטינית חובה שיהיה רשום שם פרטי שם משפחה או שם החברה ומספר תעודת זהות או מספר הזיהוי של החברה באותיות לטיניות וספרות הנהוגות בישראל של כל בעלי החשבון הרשומים על השיק.

 

  • מוסד פיננסי לא יאשר פירעון שקים בש”ח או במט”ח המשוכים על שמו בבנקים ברשות הפלסטינית אלא אם יקבל את הפרטים הבאים של כל בעלי החשבון בו הופקד השיק: שם פרטי שם משפחה או שם החברה ומספר תעודת זהות או מספר הזיהוי של החברה באותיות לטיניות וספרות הנהוגות בישראל.

 

  • אין להפקיד שקים מוסבים המשוכים על בנקים ברשות הפלסטינית ואין לפרוע שקים מוסבים המוצגים לפרעון ע”י בנקים ברשות הפלסטינית.

 

  • מוסד פיננסי לא יקבל העברה בנקאית מבנקים ברשות הפלסטינית בסכום העולה על 5,000 ₪ ללא קבלת פרטי החשבון והזיהוי של מבקש ההעברה הכוללים: שם פרטי שם משפחה או שם החברה ומספר תעודת זהות או מספר הזיהוי של החברה באותיות לטיניות וספרות הנהוגות בישראל. מספר בנק, סניף וחשבון.

 

 

על המחבר

רועי קירשנר, עו"ד - יועץ בתחום איסור הלבנת הון ומימון טרור, בעל ניסיון רב בבניה והקמה של תהליכי איסור הלבנת הון, מימון טרור וציות צרכני במוסדות פיננסיים מובילים. ליצירת קשר - Roy@regulazia.co.il

דיון

כותרת
מחבר
תאריך ושעה

השאר תגובה